• خدمات مشتریان و همکاران
  • 0913-130-5200

دانلود کاتالوگ محصولات

ویژگی های ماسک رسا

ماسک رسا ضمانت سلامتی شما در مقابل هر گونه آلودگی

ماسک هم با منافذ ریز در الیاف نبافته و طرز قرار گرفتن منافذ در سه لایه ماسک به صورت متقاطع مانع ورود ذرات به آئروسل می شود.

دود
بو و باکتری
جلوگیری از نفوذ آلودگی‌های کربنی به مجاری تنفسی
آلرژی سرماخوردگی
پزشکی و دندانپزشکی
جلوگیری از انتشار بیماری‌های ویروسی در محیط
رای تنفس آسان در گردوغبار

ماسک سه لایه کش‌دار

ماسک سه لایه کش‌دار مناسب جهت جلوگیری از نفوذ آلودگی‌های کربنی به مجاری تنفسی، جلوگیری از انتشار بیماری‌های ویروسی در محیط، آلرژی سرماخوردگی، پزشکی و دندانپزشکی، برای تنفس آسان در گردوغبار، دود، بو و باکتری

ادامه مطلب

ماسک کودک

  • ماسک کودک رها ماسک جدیدترین و به‌روزترین ماسک در خاورمیانه می‌باشد.
  • این نوع ماسک از باکیفیت‌ترین مواد موجود ساخته‌شده به صورتی که برای کودکان حساس هیچ‌گونه حساسیتی ایجاد نمی‌کند.
ادامه مطلب

ماسک بندار

ماسک بنددار تشکیل‌شده از سه لایه می‌باشد که دولایه از آن را منسوج نبافته و یک‌لایه را فیلتر Melt تشکیل داده است. این ماسک دارای ویژگی‌های زیادی می‌باشد که عبارتند از: ضد آلرژی است و در فرد حساسیت ایجاد نمی‌کند، قابلیت فیلتراسیون ذرات معلق تا 0/25 میکرون را دارد، استفاده از آن راحت است، فایبرگلاس در آن به کار نرفته است و مقاومت کمی در برابر تنفس ارگونومیک دارد.

ادامه مطلب

مجموعه رسا ماسک

25

همکاران ما

30

تعداد پرسنل

7

سابقه فعالیت مجموعه

5

محصولات

-

نمایندگی ها

انواع ماسک‌های پزشکی

«ماسک صورت» یکی از انواع ماسک‌های پزشکی بوده و ماسکی یک‌بارمصرف است که برای حفاظت از محیط روی دهان و بینی قرار می‌گیرد.یک ماسک صورت متداول از یک، دو و یا سه لایه بافت پارچه مانند ساده یا تادار تشکیل می‌شود که توسط حلقه‌ای که دور گوش می‌افتد روی سر ثابت می‌شود. این ماسک معمولاً از کاغذ یا پنبه تهیه می‌شود.ماسک‌های صورت برای اهداف مختلفی در دسترس هستند. برای مثال، ماسک صورت‌هایی هستند که برای حفظ بهداشت در حین تهیه‌ي غذا استفاده می‌شوند، و معمولاً «ماسک‌های کاغذی» نامیده می‌شوند که برای اهداف پزشکی ازجمله جلوگیری از بیماری‌های عفونی و … مناسب نیستند.


  rasamask ,    فروردین 3, 1397

نقش مواد ضدمیکروبی در منسوجات پزشکی

عفونت زدایی ، استریلیزاسیون ريال شستشوی دست ها ، خشکویی و موارد بهداشت عمومی در بیمارستان و مراکز درمانی از روش های رایج برای رعایت نظافت و پاکیزگی است . روش های فوق همچنین مورد تایید سازمان های دولتی نظیر مراکز کنترل بیماریها نیز می باشد .

  مدیر سایت ,    فروردین 2, 1397